Пн-Сб 9:00-22:00, Нд 10:00-22:00
Тел:(068)121-43-90, (0382)777-732

Фітнес

Фітнес-Зали
Кiлькiсть тренувань Період Будь-який час
1 тренування 70 грн
4 тренування (1 раз на тиждень) 1 мiсяць 250 грн
8 тренувань (2 рази на тиждень) 1 мiсяць 350 грн
12 тренувань (3 рази на тиждень) 1 мiсяць 400 грн
16 тренувань (4 рази на тиждень) 1 мiсяць 450 грн
20 тренувань (5 разів на тиждень) 1 мiсяць 500 грн
Дитячий 8 тренувань (2 рази на тиждень) 1 мiсяць 250 грн
Дитячий 12 тренувань (3 рази на тиждень) 1 місяць 280 грн
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
9:10-10:10 Фітнес-аеробіка Ірина Орлова(по попередньому запису) 098 832 88 08 Фітнес-аеробіка Ірина Орлова(по попередньому запису) 098 832 88 08 Фітнес-аеробіка Ірина Орлова(по попередньому запису) 098 832 88 08
10.10-11.10 Фітнес-аеробіка Ірина Орлова Пілатес Ірина Орлова Фітнес-аеробіка Ірина Орлова Пілатес Ірина Орлова Фітнес-аеробіка Ірина Орлова
12.00-16.00 Персональні тренування Тетяна Чернова Персональні тренування Тетяна Чернова 13.00 - 14.15 Kizomba (новачки)
16.00-17.00 Східні танці (дитяча група) Сороката Олена 8 тр - 320 грн 12 тр - 370 грн Персональні тренування Тетяна Чернова Східні танці (дитяча група) Сороката Олена 8 тр - 320 грн 12 тр - 370 грн Персональні тренування Тетяна Чернова Східні танці (дитяча група) Сороката Олена 8 тр - 320 грн 12 тр - 370 грн
17.00-18.00 Фітнес-аеробіка Ірина Орлова Персональні тренування Тетяна Чернова Фітнес-аеробіка Ірина Орлова Персональні тренування Тетяна Чернова Фітнес-аеробіка Ірина Орлова
18.10-19.10 Функціональний стрейчінг Ірина Веретко 18.00 Хатха-йога Юрко Наталія (набір групи) Функціональний стрейчінг Ірина Веретко 18.00 Хатха-йога Юрко Наталія (набір групи) Функціональний стрейчінг Ірина Веретко 18.00 Хатха-йога Юрко Наталія (набір групи)
19.10-20.10 Фітнес-аеробіка Наталія Булацена 067 381 66 81 19.00 Латина соло Тетяна Чернова 8 тр - 400 грн Фітнес-аеробіка Наталія Булацена 067 381 66 81 19.00 Латина соло Тетяна Чернова 8 тр - 400 грн Фітнес-аеробіка Наталія Булацена 067 381 66 81
20.10-21.25 Бачата (парний танець) Боднарук Артем Бачата (парний танець) Тихий Артем Бачата (парний танець) Боднарук Артем Бачата (парний танець) Тихий Артем Бачата (парний танець) Боднарук Артем
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
10:00-11:00
14.00-15.00
17:00-18:00 Pole Dance (юніор) Ірина Веретко Pole Dance (юніор) Ірина Веретко Pole Dance (юніор) Ірина Веретко
18.00-19.00 Фітнес-аеробіка Ірина Орлова(по попередньому запису) 098 832 88 08 Персональні тренування Тетяна Чернова Фітнес-аеробіка Ірина Орлова(по попередньому запису) 098 832 88 08 Персональні тренування Тетяна Чернова Фітнес-аеробіка Ірина Орлова(по попередньому запису) 098 832 88 08
19.00-20.00 Pole Dance (дорослі) Ірина Веретко Pole Dance (дорослі) Ірина Веретко Pole Dance (дорослі) Ірина Веретко
20:00-21:00
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
09:10-10:10 Хатха-йога Марчук Наталія (набір групи) Хатха-йога Юрко Наталія (набір групи) Хатха-йога Марчук Наталія (набір групи) Хатха-йога Юрко Наталія (набір групи) Хатха-йога Марчук Наталія (набір групи)
17.00-18.00 Хатха-йога Марчук Наталія (набір групи) 11:00-13:00 Персональні тренування Наталія Булацена Хатха-йога Марчук Наталія (набір групи) Хатха-йога Марчук Наталія (набір групи) 13.00-15.30 Kizomba Донець Роман
18.00-19.00 18:30-19:30 Фітес-аеробіка Наталія Булацена 18:30-19:30 Фітес-аеробіка Наталія Булацена
19.00-20.00 Йога 23 Людмила Тулінцева (8 тр - 380 грн, 12 тр - 440 грн) Йога 23 Людмила Тулінцева (8 тр - 380 грн, 12 тр - 440 грн) Йога 23 Людмила Тулінцева (8 тр - 380 грн, 12 тр - 440 грн)
20.10-21.10 Фітнес-аеробіка Анастасія Олійник Фітнес-аеробіка Анастасія Олійник Фітнес-аеробіка Анастасія Олійник

wvDY4HOlmPU Eepr6Cv7RAU333IMG_20160221_225452